YÖNETİM KURULU

BURHAN BÜYÜKYILMAZ

Kurucu Ortak

Burhan Büyükyılmaz, 1957 yılında Trabzon’da doğmuştur. Genç yaşta ticaret hayatına atılmıştır.1982 yılında “Kardeşler Mobilya” markasıyla İstanbul-Bahçelievler’de ilk şirketini kurmuştur. Uzun yıllar mobilya sektöründe hizmet veren Burhan Büyükyılmaz, 1996 yılında Panorama İnşaat’ ın temellerini atmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


VEDAT BÜYÜKYILMAZ

Kurucu Ortak

Vedat Büyükyılmaz, 1957 yılında Trabzon'da doğmuştur. Vefa Lisesinde eğitimine devam ederken 1974′ de iş hayatına başlamıştır. 1980 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 1980- 2014 yılları arasında bir Holdinge bağlı şirketlerde mali işler elemanı, Ankara Bölge Temsilciliği ve Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. 2015’den itibaren aile şirketi olan Panorama İnşaat’ a katılmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır


İLKER BÜYÜKYILMAZ

Ortak

İlker Büyükyılmaz 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Uzun yıllardır Panorama İnşaat’a hizmet eden İlker Büyükyılmaz evli ve iki çocuk babasıdır.


SELÇUK BÜYÜKYILMAZ

Ortak

Selçuk Büyükyılmaz 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü İşletme Yöneticiliği (MBA) master programını bitirmiştir. 2012 yılından itibaren Panorama İnşaat’ın Genel Müdürlük görevindedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.


ALP BÜYÜKYILMAZ

Ortak

Alp Büyükyılmaz 1991 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk Öğretim, Orta Öğretim ve Lise hayatını Bilkent’te tamamlamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunudur. Berlin’de “Teknoloji İnovasyonu ve Girişimcilik” ve ardından Stanford Üniversitesi’nde “Dijital Medya ve Pazarlama” eğitimi almıştır. 2014 yılından itibaren Panorama İnşaat' ta görev almaktadır.

Bize Ulaşın

icon

Bahçelievler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı, Ünverdi İş Merkezi No:73/38
Bahçelievler/İstanbul

telefon +90 212 441 2261
faks +90 212 441 2263
email [email protected]

google-harita