Kentsel Dönüşümün Avantajları Nelerdir?

Kentsel Dönüşümün Avantajları Nelerdir1- İnsan Hayatı Korunmuş Olur

Yaşanabilecek, deprem gibi bir doğal afet sırasında, yeniden yapılmış ve depreme dayanıklı olarak tasarlanmış binalar, birçok insanın hayatta kalması için vesile olacaktır. Deprem yasası gereği, özel olarak güçlendirilmiş şekilde yapılan kentsel dönüşüm evleri, ülkemizde şimdiye kadar büyük can kaybının yaşandığı 7 ve üstü şiddetindeki depremlere, dayanıklı şekilde yapılmaktadır.

2- İstanbul’a Yeni Bir Çehre Kazandırılmış Olur

Kentsel dönüşüm kapsamında Panorama İnşaat’ın yaptığı projelerde; çevre düzenlemesi, evlerin iç tasarımı ve mimari kısaca her ayrıntı dikkatle takip edilmektedir. Birçok mahallede yapılan bu değişiklik, İstanbul’un yeni bir görüntüye kavuşmasına olanak yaratır.

3- Çok Eski Binaların Yenilenmesi Mümkündür

Ülkemizde çok uzun yıllardan beri yerleşim yeri olan ve merkezi olduğu için halen aktif kullanılan birçok binanın, Kentsel Dönüşüm sayesinde yeniden yapılması mümkün olmaktadır. Eskiyen, yıpranan ama yine de vazgeçilmeyen bu binaların, yeniden yapılması, ev sahiplerinin de maddi anlamada kâr elde etmesi için vesile olacaktır.

4- İçinde Çok Rahat Edeceğiniz Ev Projeleri

Panorama İnşaat tarafından yapılan kentsel dönüşüm projelerinde, hazırlanan yeni evler, ev sahiplerinin mutlu olabileceği geniş ve ferah evler sunar. Akıllı ev seçenekleri ile karşımıza çıkan ve ev sahiplerinin mutluluğunu kendi maddi çıkarlarından üstün tutan firmamız, ayrıca anlaşmalı olduğu bankalar ile size düşük faizli kredi imkânları yaratmaktadır.

5- Kentsel Dönüşüm Maddi Anlamda Kârlı Çıkmanızı Sağlar

Çok katlı binaların yıkılıp tekrar yapılması, kat sahipleri arasında anlaşmazlıklar yaşanmasına sebep olur. Ayrıca maddi anlamda çok büyük para gerektirir. Bu sebeplerden dolayı da oldukça güçtür. Fakat kentsel dönüşüm projesi sunduğu avantajlar ile çok katlı binalarda anlaşmazlık yaşanmadan, evlerin yenilenmesi için fırsatlar yaratır.

Bize Ulaşın

icon

Bahçelievler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı, Ünverdi İş Merkezi No:73/38
Bahçelievler/İstanbul

telefon +90 212 441 2261
faks +90 212 441 2263
email [email protected]

google-harita