Kentsel Dönüşüm Nedir?

Kentsel-Dönüşüm-NedirKentsel Dönüşümden Yararlanmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Eğer binanızın riski bir yapı olduğunu düşünüyor ve endişe ediyorsanız, bunu öğrenmek için bir tek daire sahibinin başvurması bile yeterli olacaktır. Başvurunuz sonucunda binanızın riskli bir yapı olduğuna karar verilirse yıkım kararı çıkacaktır. Tespit ve yıkım için yapılan masraflar kat malikleri tarafından ödenecektir. Daireleri teslim edilinceye kadar başka bir konut kiralamak isteyenler için, 18 ay kira yardımı alabilmeleri planlanmıştır. Başvuru halinde kira yardımından ve binanın yapım masraflarında kullanılmak üzere bankadan kredi çekilmek istenmesi durumunda ise faiz yardımlı, birçok kalemden muaf olan ayrıcalıklı krediler ile kat malikleri mağdur edilmeyecektir.

Depremlerde Can Kayıplarını En Aza İndirmek İçin Kentsel Dönüşüm Şart

Televizyonlarda izlemeye alışkın olduğumuz deprem görüntüleri, insan hayatının ne kadar pamuk ipliğine bağlı olduğunu bizlere göstermektedir. Yurtdışında çok daha büyük depremler, çok daha az sayıda can kaybı ile sonuçlanmaktadır. Ülkemizde büyük depremler sonrasında çıkarılan kanunlarla, riskli binaların yıkımı ve yeniden yapılması için destek de verilerek teşvik edilmektedir. İçinde en değer verdiğimiz kişilerle oturduğumuz evlerimizin dayanıklı ve güvenli olması her şeyden öte can kayıpları yaşamamak için gereklidir. Deprem ihtimali dışında de her türlü afete karşı; eski ve yıpranmış binalar yetersiz kalmaktadır.

Uygun Kredilerle ve Kira Yardımı İle Yepyeni Bir Ev Sahibi Olun

Panorama İnşaat’a gelin; uzman ekibimiz ile görüşerek, isteklerinizi ve beklentilerinizi paylaşın. Daha önce yapmış olduğumuz projeleri yakından inceleyerek, kararınızı verin. Oldukça uygun kredilendirme imkânı ve 18 ay kira yardımı ile depreme dayanıklı, güvenli, inşaat alanında son yeniliklerle yapılacak evinizde huzurlu ve mutlu bir yaşam için inşaat şirketimizle iletişime geçin.

Bize Ulaşın

icon

Bahçelievler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı, Ünverdi İş Merkezi No:73/38
Bahçelievler/İstanbul

telefon +90 212 441 2261
faks +90 212 441 2263
email [email protected]

google-harita