İstanbul Kentsel Dönüşüm

Depreme Dayanıklı Binalar Yapmak İçin Kentsel Dönüşüm Şart

İstanbul Kentsel Dönüşümİstanbul’daki yapılaşma çok eski tarihlerde başladığından, buradaki binalar da oldukça eskidir. Binaların da bir kullanım ömrü vardır ve bu şehirdeki binalar kullanım ömürlerini çoktan tamamlamıştır. Günümüzde kullanılan teknoloji ile yıllar önce kullanılan teknolojinin arasındaki uçurum da dönüşümü mecbur kılmaktadır. İstanbul, bir numaralı deprem bölgesinde olduğu için daha önce yaşadığımız ve hala hepimizin yüreğini burkan görüntüleri tekrar yaşamamak adına, depreme dayanıklı binalar yapılması için teşvik edici kanunlar çıkarılarak kentsel dönüşümün startı verilmiştir.

Panorama İnşaat Olarak 1996 Yılından Beri Hizmetinizdeyiz

Firmamız 1996 yılında mobilya ve inşaat üzerinde çalışmalar yapmak için kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana, aldığı her işi müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak tamamlamıştır. Son yıllarda özellikle inşaat alanında yoğunlaşmış olup, bu konudaki bitmiş ve devam eden projelerimiz bizim için gurur kaynağıdır. İstanbul kentsel dönüşümde ise gerekli incelemeleri yapıp, hazırlıklarımızı tamamladık. Dönüşüm için kredi kullanmak isteyen müşterilerimize, anlaşmalı bankalarımız olan Denizbank ve Garanti Bankası’nın uygun faiz oranları ile kredi imkânı sağlanmaktadır.

Evinizin Yapımı Bitene Kadar Kira Yardımı Alabileceksiniz

Kentsel dönüşüm için ilk yapılması gereken, risk raporu almaktır. Evinin depreme karşı dayanıksız ya da yıpranmış olduğunu düşünen kişiler tapu ve kimlik fotokopileri ile ilgili yerlere müracaat ettikleri taktirde, gelen ekip binanın risk raporunu hazırlayacaktır. Bundan sonrasında devletin şehirlere ve nüfus yoğunluğuna göre belirlediği kira yardımından 18 ay boyunca faydalanılarak yeni evinizin teslim edileceği tarihi bekleyeceksiniz. Şirketimizin size vereceği tarihte dayanıklı, güvenle ve huzurla oturacağınız evlere sahip olacaksınız.

Bize Ulaşın

icon

Bahçelievler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı, Ünverdi İş Merkezi No:73/38
Bahçelievler/İstanbul

telefon +90 212 441 2261
faks +90 212 441 2263
email [email protected]

google-harita